ایران پیکسل
خانه / پیکسل مگنتی / پیکسل مگنتی مربعی مذهبی

پیکسل مگنتی مربعی مذهبی

پیکسل های مذهبی به صورت مربعی و مگنتی قابل طراحی و تولید می باشند که این مسئله از جمله موارد سفارشی خواهد بود.
پیکسل ها از جمله سنجاق سینه های قابل استفاده برروی قسمت های مختلف لباس می باشد که بسته به طرح ها و اندازه های ارائه شده برای ساخت آن ها، شاهد این مسئله هستیم که قابلیت های کاربردی متفاوتی نیز برای آن ها وجود دارد.
در این میان می توان به معرفی پیکسل های مذهبی اشاره نمود که تولید این پیکسل ها بر اساس مناسبت های مذهبی و یا بر اساس اسامی امامان انجام می شود و به نوبه خود این امکان را خواهند داشت که در شکل های مربعی، دایره ای و … اقدام به طراحی و تولید آن ها نمود.
پیکسل های مگنتی از شناخته شده ترین مواردی می باشد که مشتریان بسیاری را به خود جذب می نماید و این مسئله می تواند به نوبه خود در جهت سفارشات عمده نیز امکان پذیر باشد.

سفارش پیکسل فلزی

ساخت پیکسل های فلزی علاوه بر اینکه با طرح های پر طرفدار امکان انجام آن وجود دارد می تواند بر اساس زمینه های کاربردی مشتریان به صورت سفارشی نیز تولید شود و این مسئله به نوبه خود می تواند به طراحی و چاپ مدل های متنوعی کمک نماید.
علاوه بر پیکسل های مذهبی، این امکان وجود دارد که تولید پیکسل های تبلیغاتی را نیز با استفاده از چاپ برروی فلز به انجام رسانید و این روش تبلیغاتی با توجه به هزینه های پایین و بازدهی قابل توجه آن، از سوی شرکت های متعددی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از همین رو موقعیت لازم برای ارائه خدمات لازم به منظور دریافت سفارشات خرید و ساخت پیکسل های مورد نیاز مشتریان فراهم شده است.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید