ایران پیکسل
خانه / پیکسل طرح دلخواه / پیکسل فلزی با متن های دلخواه
پیکسل فلزی با متن های دلخواه
پیکسل فلزی با متن های دلخواه

پیکسل فلزی با متن های دلخواه

آیا می دانستید که می توانید متن های دلخواه خود را بر روی پیکسل های سنجاقی، مگنتی، جاکلیدی چاپ کنید و استفاده نمایید؟ پیکسل ها فلزی یکی از هدایای تبلیغاتی به شمار می روند که شما در برنامه های تلویزیونی نیز با عنوان های مختلف و تصاویر مختلف بر روی لباس مجری ها، بازیگران، ورزشکاران و…مشاهده نموده اید.پیکسل فلزی با متن های دلخواه از طرف سلیقه های مختلف مردمی در مراکز مختلفی ساخته می شود. مشتریان می توانند جهت سفارش انواع پیکسل فلزی از طریق سایت های اینترنتی و خرید غیرحضوری فقط با ارسال طرح های مورد نظر پیکسل مورد علاقه خود را در کمترین زمان و با نازلترین قیمت و کیفیت بالا خریداری نمایند.

تولید پیکسل فلزی

در تولید پیکسل فلزی از پیکسل خام استفاده می شود. پیکسل خام دارای انواع و اقسام مختلفی است که می‌تواند پیکسل‌های متفاوت را تولید نماید. پیکسل ها براساس سایز آن ها تفکیک می شود و کوچکترین سایز آن ۲۵ و بزرگترین آن ۵۸ است. پیکسل سایز ۴۴ به عنوان سایز متوسط به شمار می رود و افراد به این سایز علاقه بیشتری نشان داده و تولید آن نسبت به دیگر سایزها بیشتر است
تولید پیکسل فلزی در کارگاه های مختلف توسط دستگاه های پیکسل زن تولید می شوند و در مراحل بعد طبق سفارش مشتری ها، متن های دلخواه بر روی آن ها حک می گردد و این تنوع در چاپ نسبت به بج های سینه خواهان بیشتری نیز دارد.

انواع پیکسل خام سوزنی

پیکسل خام سوزنی یا سنجاقی به عنوان مناسب ترین و پرکاربردترین پیکسل خام در صنایع تولید انواع پیکسل در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.
این محصول در واقع به عنوان یک سنجاق سینه است که می‌تواند برای نصب روی پارچه، کیف، لباس و… مورد استفاده واقع شود.

  • پیکسل سوزنی پشت فلزی
  • پیکسل سوزنی پشت پلاستیکی
  • پیکسل مگنتی
  • پیکسل جاکلیدی

انواع دیگری از پیکسل های خام هستند که می‌توانند در این صنعت مورد استفاده قرار گیرند. اصل پیکسل سوزنی و دستگاه پیکسل زن متعلق به کشور چین است اما پیکسل سوزنی ایرانی هم در بازارها موجود است.
پیکسل ایرانی از نظر کیفیت قابل مقایسه با برندهای چینی نخواهد بود و کیفیت پایین تری دارد .


تفاوت بین پیکسل چینی و ایرانی

آشکارترین تفاوت پیکسل چینی و ایرانی در نوع سنجاق استفاده شده در تولید هر یک از این محصولات است.
در پیکسل چینی سنجاق متصل است که به اصطلاح سنجاق متصل فنری یا یک تکه خوانده می شود، اما در پیکسل های ایرانی سنجاق دو تکه وجود دارد که بسیار بی کیفیت تر نسبت به پیکسل های چینی هستند.
این نوع پیکسل ها به راحتی شکسته می شوند و قیمت پایین تری نسبت به پیکسل های چینی در بازار دارند.از دیگر تفاوت های پیکسل های ایرانی و وارداتی استفاده از مواد خام فلزی محکم و طلق های شفاف و بادوام است. در نمونه های ایرانی مواد خام فلزی برش نامناسب خورده و قابل استفاده نیست.


فروش اینترنتی پیکسل فلزی با کیفیت

همانطور که در بحث قبل گفته شد در بازار های خرید و فروش انواع پیکسل، هم انواع پیکسل ایرانی وجود دارد و هم پیکسل چینی و پیکسل های چینی دارای کیفیت بیشتری نسبت به پیکسل های ایرانی هستند و از قیمت فروش بیشتری نیز برخوردارند.در فروشگاه های لوازم التحریر پیکسل های با طرح های چاپ شده با قیمت های بالا در ویترین ها به نمایش گذاشته شده است و افراد به دنبال مراکز معتبری هستند که با هزینه ارزان، طرح های دلخواه خود را بر روی پیکسل چاپ کرده و مورد استفاده قرار دهند

فروش اینترنتی پیکسل فلزی در انواع برند های ایرانی و خارجی از طریق سایت های اینترنتی برای تمامی مشتریان انجام می شود و علاقمندان می توانند در کمترین زمان پیکسل های مورد علاقه خود را تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل

قیمت پیکسل حجاب زیبا با نمد

قیمت پیکسل حجاب زیبا با نمد را از طریق فروشگاه های عرضه مستقیم پیکسل های …

پاسخی بگذارید