ایران پیکسل
خانه / پیکسل نمدی / قیمت پیکسل های زیبا فانتزی نمدی

قیمت پیکسل های زیبا فانتزی نمدی

پیکسل های زیبا و فانتزی به صورت نمدی نیز قابل تولید می باشند که تعداد سفارشات از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت های خرید عمده خواهد بود.
امروزه ساخت پیکسل های لباس و یا سنجاق های لباس با استفاده از متریال و همچنین بهره مندی از ایده های مختلفی انجام می پذیرد که از ارزان قیمت ترین پیکسل های تولید شده می توان به پیکسل های نمدی اشاره نمود و این مدل پیکسل های فانتزی به نوبه خود دارای زمینه های کاربردی گسترده ای از جمله به عنوان یادبود در جشن های مختلف خواهد داشت.
طراحی پیکسل های نمدی به عنوان یکی از کم هزینه ترین مواردی می باشد که در عین حال امکان ارائه متنوع ترین و شیک ترین طرح ها را فراهم می آورد و در این زمینه جشن های دندانی از جمله مواردی خواهد بود که می توان برای تولید پیکسل های سنجاقی نمدی از آن استفاده نمود.

پیکسل رنگ رنگی

تولید پیکسل های رنگ رنگی

پیکسل های رنگ رنگی نیز از دیگر مواردی می باشد که استفاده از آن می تواند برای جشن های تولد قابل پیشنهاد باشد و استفاده از پارچه های نمدی در تولید این پیکسل ها نیز به نوبه خود از جمله خلاقیت هایی خواهد بود که امکان معرفی آن وجود دارد.
همانگونه که گفته شد طرح ارائه شده برای تولید پیکسل های زیبای نمدی بسیار گسترده می باشد و جشن های تولد، ماه تولد، جشن سیسمونی و دندونی تنها به عنوان بخشی از موارد قابل بیان در خصوص زمینه های مصرفی این گونه پیکسل ها می باشد که مشتریان این امکان را برای سفارشات عمده خود از این مدل پیکسل ها دارند تا در کنار تنوع بالا، شاهد ارائه قیمت های رقابتی نیز باشیم.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید