ایران پیکسل
خانه / پیکسل چوبی / فروش پیکسل چوبی تزیینی کیف

فروش پیکسل چوبی تزیینی کیف

پیکسل های چوبی از بهترین نمونه های تزیینی قابل استفاده برروی کیف می باشد که فروش عمده آن ها به عنوان یکی از کاربردی ترین لوازم مورد نیاز برای تولیدی ها خواهد بود که متنوع ترین مدل ها قابل ارائه می باشند.
تولید پیکسل ها به عنوان یکی از امور قابل انجام با استفاده از چوب، فلز، پلاستیک و یا نمد می باشد که هر کدام از این موارد انجام شده می توانند برای استفاده در موقعیتی خاص، مناسب باشند و از جمله آن ها می توان به تولید پیکسل های چوبی اشاره نمود.
این پیکسل های چوبی دارای جنبه های تزیینی بوده و از همین رو این امکان وجود دارد که بتوان از آن ها برروی کیف، کفش، لباس و … استفاده نمود و ساخت زیور آلات نیز به نوبه خود از دیگر موقعیت های کاربردی قابل بیان در خصوص پیکسل های چوبی می باشد.

پیکسل چوبی

تولید پیکسل چوبی

در تولید پیکسل های چوبی شاهد این مسئله هستیم که خلاقیت های چشم گیری را می توان پیاده سازی نمود و این مسئله منجر به آن می شود که زمینه های کاربردی قابل معرفی در خصوص این پیکسل ها نیز متفاوت باشند.
چاپ طرح های دلخواه بر روی پیکسل ها نیز به عنوان یکی از دیگر مزیت های رقابتی قابل بیان در خصوص سفارشات مشتریان برای این پیکسل های چوبی و یا فلزی به حساب می آید که می توانید از موقعیت همکاری ایجاد شده در راستای مطرح سازی سفارشات خود، استفاده نمایید.
تولید پیکسل های فلزی می تواند در مسیرهای کاربردی دیگری قابل استفاده باشد که از مهم ترین آن ها می توان به امکان استفاده به منظور تبلیغات و برند سازی اشاره نمود و از همین رو چاپ های تخصصی برروی این پیکسل ها را نیز برای مشتریان خود امکان پذیر ساخته ایم.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید