ایران پیکسل
خانه / پیکسل فانتزی / فروش پیکسل های فانتزی نمدی

فروش پیکسل های فانتزی نمدی

پیکسل های نمدی تولید شده با طرح های فانتزی نیز از جدیدترین کارهای دستی قابل فروش عمده بر اساس سفارشات مشتریان می باشد.
یکی از بهترین و جدیدترین یادبودهایی که در جشن های مختلفی همچون تولد، عروسی، عقد و … می توان عرضه نمود، مربوط به پیکسل هایی می باشد که بر اساس همین مناسبت ها طراحی و تولید می شوند و در این زمینه پیکسل های نمدی از پیشنهادهایی خواهند بود که با هزینه های کمتری قابل تهیه خواهند بود.
پیکسل های مذکور به عنوان سنجاق سینه استفاده می شوند و از همین رو دارای طرح ها و شکل های مختلفی بوده و یکی از بهترین ایده های قابل ارائه در خصوص این پیکسل ها، مربوط به پیکسل های ماه تولد می باشد و طراحی و تولید سفارشی آن ها بر اساس ماه تولد و شکل و اسم های مد نظر سبب می شود تا یک یادگاری ویژه از جشن تولد خود را در اختیار دوستان قرار داد به گونه ای که در حال حاضر جدیدترین و شیک ترین مدل پیکسل های نمدی در حال تولید و عرضه در اندازه های مختلف می باشند.

پیکسل فانتزی

تولید پیکسل فانتزی

پیکسل های فانتزی نیز به نوبه خود از دیگر طرح های پر طرفداری می باشد که از آن ها حتی به منظور فعالیت های تبلیغاتی می توان استفاده نمود و از همین رو نیاز به یک موقعیتی برای سفارش انواع جدیدترین و شیک ترین مدل پیکسل ها می باشد و این سایت، موقعیت لازم برای مشتریان را به بهترین شکل ممکن فراهم ساخته است.
در کنار پیکسل های نمدی، این امکان وجود دارد که بتوان با انواع متریال دیگر نیز اقدام به ساخت جدیدترین پیکسل ها نمود و این مسئله بستگی به سفارش مشتریان دارد.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید