ایران پیکسل
خانه / پیکسل مذهبی / فروش پیکسل مگنتی مربعی مذهبی

فروش پیکسل مگنتی مربعی مذهبی

پیکسل های مگنتی در ابعاد مربعی برای مناسبت های مذهبی قابل ساخت خواهند بود که در فروش عمده آن، شاهد ارائه بهترین قیمت ها هستیم.
مناسبت های مذهبی به عنوان یکی از ایده های کاربردی در ساخت پیکسل های مگنتی می باشد که در این زمینه شهادت ها و ولادت امامان و … می تواند از جمله مواردی باشد که از آن برای ساخت پیکسل های سنجاقی در طرح ها و نوشته های مختلف استفاده می شود.
این پیکسل های سنجاقی قابل اتصال به لباس، کت، مقنعه و … می باشد و بیشتر به منظور آراسته نمودن ظواهر و … استفاده می شود و نام های امامان نیز به نوبه خود می تواند یک ایده خاص برای ساخت پیکسل ها به حساب آید.
از دیگر عوامل تاثیر گذار در زمینه پیکسل های تولیدی، مربوط به شکل های آن می باشد که به صورت دایره، مربعی و یا بر اساس اسم و … طراحی می شوند و در این زمینه نیز شاهد ارائه خلاقیت های گسترده ای هستیم.

تولید پیکسل سنجاقی

علاوه بر کاربردهای بیان شده، این امکان نیز وجود دارد که تولید پیکسل ها بر اساس حوزه های مصرفی دیگری از جمله تبلیغات و یا تزیین و … انجام پذیرد و در این زمینه نیز خلاقیت های ارائه شده می تواند بسیار متنوع و گسترده باشند.
با توجه به اینکه پیکسل ها از زمینه های مصرفی گسترده ای برخوردار هستند، از همین رو به منظور فروش عمده آن ها، موقعیتی را فراهم ساخته ایم که از نمونه پیکسل های آماده و یا پیکسل های سفارشی بتوانند اقدام به سفارش خود نمایند و این نمونه ها برای خرید از کلیه شهرها با بهترین کیفیت تولید و عرضه می شوند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل

فروش انواع پیکسل سوزنی

پیکسل‌های سوزنی از تنوع بالایی برخوردار است،این تنوع موجب شده دوستان ما بتوانند به راحتی …

پاسخی بگذارید