ایران پیکسل
خانه / پیکسل سنجاقی / فروش پیکسل سنجاقی فانتزی

فروش پیکسل سنجاقی فانتزی

پیکسل های سنجاقی با طرح های فانتزی از جدیدترین سنجاق سینه های قابل فروش می باشند که آگاهی از زمینه های کاربردی آن، می تواند به یک خرید هدفمند نیز کمک نماید.
همانگونه که می دانید یکی از بخش های تزیینی لباس مربوط به سنجاق سینه و یا پیکسل می باشد که طرح ها و رنگ های متنوعی در تولید آن قابل ارائه می باشد که در این زمینه می توان به پیکسل های فانتزی اشاره نمود که به نوبه خود از تنوع چشم گیری برخوردار است.
پیکسل های فانتزی از این مزیت برخوردار هستند که بتوان خرید آن ها را برای جشن و مناسبت های مختلفی به انجام رسانید که در این زمینه از جمله طرح هایی که در تولید این پیکسل های پرکاربرد می توان ارائه نمود، مربوط به تولید پیکسل های ماه تولد می باشد.

سفارش پیکسل های تبلیغاتی

یکی از دیگر ایده های ارائه شده در خصوص تولید پیکسل ها، مربوط به طرح های تبلیغاتی می باشد که در این زمینه نیز شاهد ارائه ایده های پربازدهی هستیم. این پیکسل های تبلیغاتی می تواند معرف یک برند و نام خاص باشد که شرکت ها از آن استفاده نمایند.
ساخت پیکسل های تبلیغاتی سنجاقی سبب می شود تا استفاده و نصب آن برروی قسمت های مختلف لباس به سادگی امکان پذیر باشد و در همین خصوص، امکان ارائه سفارشات مشتریان در زمینه خرید و سفارش انواع پیکسل های تبلیغاتی با طرح های فانتزی و … فراهم شده است که با بهترین و مقاوم ترین متریال، امکان تولید آن فراهم شده است.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سفارش پیکسل تبلیغاتی سنجاقی روی لباس

پیکسل های تبلیغاتی ساخته شده برای روی لباس به صورت سنجاقی هستند که بر اساس …

پاسخی بگذارید