ایران پیکسل
خانه / پیکسل نمدی / سفارش پیکسل های زیبا نمدی

سفارش پیکسل های زیبا نمدی

پیکسل های نمدی از زیبا ترین کارهای قابل سفارش تولیدی های لباس برای دیزاین می باشد که با کمترین هزینه امکان عرضه آن به بازار فراهم شده است.
امروزه در طراحی و تولید پیکسل های لباس، شاهد این مسئله هستیم که از متریال متعددی می توان استفاده نمود و پارچه های نمدی از جمله مواردی است که با کمترین هزینه امکان تولید متنوع ترین مدل پیکسل های لباس را فراهم می آورد.
طرح های قابل پیاده سازی برروی پیکسل های نمدی بسیار گسترده بوده و در این زمینه با توجه به حوزه های مصرفی آن ها می توان به سفارش طرح و اندازه پیکسل های زیبا نیز اقدام نمود.
در این زمینه پیکسل های خیاطی به نوبه خود می تواند به منظور دیزاین لباس های کودکانه مورد استفاده قرار گیرد و در همین خصوص شاهد تولید انواع پیکسل های عروسکی با استفاده از پارچه های نمدی هستیم.

پیکسل نمدی

پیکسل فانتزی نمدی

پیکسل های فانتزی نیز به نوبه خود از دیگر ایده هایی خواهد بود که به کمک پارچه های نمدی می توان به تولید و طراحی آن ها اقدام نمود و از طرفی تولید پیکسل های ماه تولد از جدیدترین طرح های ارائه شده برای ساخت می باشد که شاهد جذابیت ها و زمینه های کاربردی خاصی برای آن ها هستیم.
در این زمینه امکان تولید این پیکسل های نمدی با بیشترین ایده ها فراهم شده است که شما هم به منظور سفارشات خود بر اساس زمینه های مصرفی که دارید می توانید طرح های خود را ارائه نمود تا در زمانی کوتاه به همراه کمترین هزینه، امکان تولید آن فراهم شود و از همین رو به منظور بهره مندی از این فرصت همکاری، مشتریان از کلیه شهرها می توانند اقدام نمایند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید