ایران پیکسل
خانه / پیکسل سنجاقی / سفارش پیکسل سنجاقی مانتو

سفارش پیکسل سنجاقی مانتو

پیکسل های سنجاقی برای استفاده برروی لباس های مختلفی همچون مانتو طراحی می شوند که سفارش آن ها می تواند با اهداف تجاری و یا تبلیغاتی انجام پذیرد.
یکی از کاربردی ترین اکسسوری های مورد استفاده در دوخت لباس های مجلسی، مربوط به پیکسل های فلزی می باشد که تولید آن ها به صورت سنجاقی سبب می شود تا به سادگی بتوان از آن ها برای دیزاین لباس های مردانه و زنانه از جمله مانتوها استفاده نمود.
در ساخت پیکسل های سنجاقی علاوه بر امکان استفاده از فلز، این امکان نیز فراهم می باشد که از دیگر متریال از جمله چوب و یا نمد نیز استفاده نمود و هر کدام از این موارد می تواند به ایجاد زمینه های کاربردی گسترده نیز کمک نماید.
استفاده از پیکسل های سنجاقی برروی لباس های زنانه ای همچون مانتو، نیاز به استفاده از طرح های تزیینی مخصوص خواهد داشت و علاوه بر آن، شاهد این مسئله هستیم که در تولید پیکسل های فلزی امکان در نظر گرفتن امور تبلیغاتی نیز وجود دارد.

پیکسل فلزی

تولید پیکسل فلزی

پیکسل های تبلیغاتی به عنوان یکی از مواردی می باشد که بیشترین میزان مصرف را برای مشتریان به همراه دارد و این روش تبلیغاتی به نوبه خود، دارای میزان بازدهی بالا و نتایج مثبت نیز خواهد بود.
از همین رو با تولید مقاوم ترین و در عین حال با کیفیت ترین مدل پیکسل های فلزی، این موقعیت برای مشتریان وجود دارد که در مسیر انجام تبلیغات و چاپ برند و طرح های مد نظر خود با کیفیت بالا به همراه سرعت ویژه، از طریق این سایت اقدام نمایند و علاوه بر مزیت های بیان شده، برای مشتریان خود، شرایط همکاری ویژه ای را در نظر گرفته ایم که ضمن ارائه سفارشات خود می توانید از آن ها بهره مند شوید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید