ایران پیکسل
خانه / پیکسل تبلیغاتی / سفارش تولید پیکسل تبلیغاتی

سفارش تولید پیکسل تبلیغاتی

یکی از جدید ترین و شکیل ترین شیوه های تبلیغاتی که امروزه استفاده می شود، سفارش تولید پیکسل های متحدالشکل و نصب آن بر روی لباس است.
به این منظور اگر یک تیم تجاری یا تولیدی لوگو یا شعار مشخصی داشته باشند با سفارش آن به کارخانه های تولید پیکسل در تیراژ بالا سفارش ساخت داده و پس از دریافت ان ها در نمایشگاه ها، فروشگاه ها و یا هر مرکز دیگری که باید دیده شوند و به عنوان عضوی از این تیم شناخته گردند بر روی لباس خود نصب می نمایند. به همین جهت می توان گفت نمونه های فلزی و سنجاقی بهترین نمونه ها هستند زیرا هم به سادگی می توان ان ها را نصب نمود هم نسبت به نمونه های مشابه از قیمت پایین تری برخوردار هستند.

پیکسل تبلیغاتی

طراحی و تولید پیکسل های فانتزی تبلیغاتی

یکی از رایج ترین طراح های مورد استفاده برای چاب بر روی پیکسل ها نمونه های فانتزی هستند که توجه زیادی به خود جلب می نمایند. اما اگر تیم یا شرکت تجاری و تولیدی که قصد تولید پیکسل تبلیغاتی دارد فاقد لوگو مشخصی بود باید چه کند؟ این افراد نیز تنها کافیست برای ثبت سفارش تولید پیکسل خود به دنبال مراکزی باشند که علاوه بر تولید طراح هم داشته باشد تا پیش از چاپ طرح را آماده نموده و پس از مورد تایید واقع شدن آن اقدام به چاپ نمایند. البته برای سفارش روی تعداد محدود و تیراژ پایین استفاده از پیکسل های چوبی نیز امکان پذیر است چون با وجود بالا تر بودن هزینه به سبب کیفیت بالا تر دوام بیشتری نیز خواهد داشت.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

پاسخی بگذارید