ایران پیکسل
خانه / پیکسل چوبی / خرید پیکسل های فانتزی چوبی ماه تولد

خرید پیکسل های فانتزی چوبی ماه تولد

پیکسل های فانتزی با طرح های ماه تولد به صورت چوبی ساخته می شوند که ضمن آشنایی از حاشیه سود آن، می توانید به خرید عمده آن اقدام نمایید.
پیکسل های چوبی از دیگر سنجاق سینه های شیک و پرکاربرد می باشد که در ساخت آن ها شاهد خلاقیت های چشم گیری هستیم به گونه ای که انواع طرح های فانتزی و شیک را به سادگی می توان برروی آن ها پیاده سازی نمود.
یکی از ایده های قابل پیاده سازی در ساخت پیکسل های فانتزی، مربوط به ماه تولد می باشد که استفاده از این ایده سبب می شود تا زمینه های کاربردی پیکسل های سنجاقی نیز گسترش یابد و از مهم ترین آن ها می توان به امکان هدیه دادن در جشن های تولد اشاره نمود.
استفاده از چوب در ساخت پیکسل های ماه تولد نیز به نوبه خود از دیگر ایده هایی می باشد که می تواند در افزایش کارایی آن ها موثر باشد و از همین رو شاهد ساخت انواع پیکسل های مربعی، دایره ای و … هستیم.

پیکسل چوبی

سفارش پیکسل چوبی

برخی از پیکسل های تولید شده از این قابلیت برخوردار می باشند که بر اساس سفارش مشتری اقدام به ساخت آن نمود و این پیکسل های سفارشی نیز به نوبه خود دارای زمینه های مصرفی مخصوص به خود خواهند بود و در همین مسیر، علاوه بر پیکسل های ماه تولد، انواع پیکسل های شیک و کاربردی که به صورت پیکسل های فلزی، نمدی و … قابل طراحی و ساخت می باشند نیز قابل عرضه و فروش عمده می باشند.
پیکسل های فلزی با توجه به طول عمر بالاتری که دارند از هزینه های بیشتری نیز برای خرید و نصب برروی لباس، برخوردار خواهند بود و در همین خصوص با توجه به نیاز بازار به انواع مدل های، موقعیت فروش نیز فراهم می باشد.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید