ایران پیکسل
خانه / پیکسل مذهبی / خرید عمده پیکسل سنجاقی حضرت زهرا

خرید عمده پیکسل سنجاقی حضرت زهرا

پیکسل های سنجاقی در طرح های حضرت زهرا نیز تولید شده اند که خرید عمده آن را برای مناسبت های مختلفی می توان به انجام رسانید.
یکی از دیگر ایده هایی که در تولید پیکسل های سنجاقی ارائه شده است، مربوط به مناسبت های مذهبی می باشد که در این زمینه ایام فاطمیه به عنوان یکی از مواردی خواهد بود که شاهد تولید پیکسل هایی با نام فاطمه زهرا به همراه نوشته ها و طرح های مختلف هستیم.
تولید پیکسل های مذکور می تواند در نمونه های مات و براق انجام شود که این مسئله بستگی به سلیقه مشتریان داشته و اندازه های در نظر گرفته شده برای آن نیز به صورت دایره های کوچک به همراه پشت سنجاقی می باشد و از همین رو به سادگی می توان برای اتصال آن به کیف، لباس و کوله پشتی و … از آن استفاده نمود.
با توجه به جنس در نظر گرفته شده برای ساخت این پیکسل های فانتزی، این امکان وجود دارد که بتوان به شستشوی آن نیز اقدام نمود.

ساخت پیکسل لباس

ساخت پیکسل های مورد استفاده برروی لباس نیز علاوه بر مناسب های مذهبی، می تواند در طرح هایی همچون ماه تولد، تبلیغات و … نیز قابل انجام باشد که در تمامی این موارد، مشتریان این امکان را دارند که بهترین کیفیت را در کنار قیمت های مناسب دسترسی داشته باشد.
پیکسل های تبلیغاتی قابل استفاده برروی لباس، از یک قسمت سنجاق نیز در پشت خود برخوردار می باشد و این مسئله به استفاده هر چه ساده تر از آن کمک می نماید و در همین خصوص متنوع ترین پیکسل های طراحی شده بر اساس سفارش شما از طریق این سایت برای فروش عمده ارائه می شود که می توانید درخواست های خود را با ما در میان گذارید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سفارش پیکسل تبلیغاتی سنجاقی روی لباس

پیکسل های تبلیغاتی ساخته شده برای روی لباس به صورت سنجاقی هستند که بر اساس …

پاسخی بگذارید