ایران پیکسل
خانه / پیکسل چوبی / خرید اینترنتی پیکسل های چوبی سنجاقی

خرید اینترنتی پیکسل های چوبی سنجاقی

پیکسل های چوبی در نمونه های سنجاقی و چسبی تولید می شوند که هر کدام می تواند در موقعیتی خاص مورد استفاده قرار گیرد و خرید عمده آن نیز به صورت اینترنتی فراهم شده است.
یکی از دیگر پیکسل هایی که در بازار کشور ما با استقبال قابل توجهی به دلیل ظاهر زیبا و همچنین کارایی ویژه برخوردار می باشد، مربوط به پیکسل های چوبی است که از آن ها به منظور کاور برای گوشی های موبایل استفاده می شود و چسبی بودن آن نیز سبب می شود تا به بهترین شکل برای محافظت از گوشی موبایل، اقدام نماید.
طرح های متنوع و شیک ارائه شده برای پیکسل گوشی چوبی، یکی از مزیت هایی است که سبب شده تا بتوان برای سلیقه های مختلف اقدام به یک پیشنهاد خاص نمود و شاهد آن هستیم که خلاقیت های گسترده ای در تولید پیکسل های چوبی مذکور ارائه شده و از جمله آن ها می توان به ارائه طرح های سه بعدی اشاره نمود.
با توجه به اینکه چوب مورد استفاده در طراحی پیکسل های گوشی، بسیار مرغوب و کمیاب می باشد، از همین رو به نسبت شاهد بالا بودن این پیکسل های پر فروش هستیم ما از طرفی با توجه به خاص بودن آن نیز، مشتریان بسیاری متقاضی خرید این نوع پیکسل ها هستند.

پیکسل چوبی

پیکسل چوبی فانتزی

طرح های فانتزی همواره می تواند بیشترین میزان مشتری را داشته باشد چرا که با هر سلیقه و گروه سنی مناسب بوده و در همین زمینه شاهد طراحی پیکسل های فانتزی و همچنین بر اساس ماه تولد هستیم که بهترین فرصت نیز برای فروش آن ها به صورت عمده برای شهرهای مختلف فراهم شده است که می توانید جدیدترین و شیک ترین مدل ها را برای خرید عمده خود انتخاب نمایید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل

خرید اینترنتی انواع پیکسل

پیکسل ها عموماً به شکل پیکسل گرد یا پیکسل دایره ای شناخته شده هستند اما …

پاسخی بگذارید