ایران پیکسل
خانه / پیکسل سنجاقی / خرید اینترنتی پیکسل سنجاقی لباس

خرید اینترنتی پیکسل سنجاقی لباس

پیکسل های سنجاقی از جمله تزیین های روی لباس می باشد که با خرید اینترنتی و عمده آن، می توان بهترین عرصه تبلیغاتی را ایجاد نمود.
یکی از تزییناتی که برروی لباس و پیراهن های رسمی و اداری می تواند مورد استفاده قرار گیرد مربوط به پیکسل هایی است که تولید آن ها به منظورهای متنوعی همچون معرفی شخص، تبلیغات و مشخص نمودن سمت و … انجام می پذیرد.
طراحی و تولید پیکسل های لباس اغلب به صورت سفارشی انجام می پذیرد و این ابزار به نوبه خود در بحث های تبلیغاتی نیز می تواند بازدهی قابل توجهی را به همراه داشته باشد و موقعیت های کاربردی و استفاده از این پیکسل های سنجاقی مربوط به روی کت، پیراهن، مانتو، مقنعه و … بوده و در هر کدام از این موارد نیز شاهد طراحی اندازه های مخصوصی هستیم.

پیکسل برای لباس

پیکسل های مورد استفاده برروی لباس ها به صورت سنجاق دار تولید می شود و می تواند به صورت طلایی، نقره ای و استیل تولید شوند و تمامی این متریال بیان شده به نوبه خود می توانند برروی قیمت های تمام شده نیز تاثیر گذارند.
طراحی جدیدترین و کاربردی ترین پیکسل های لباس با توجه به نیاز مشتریان و همچنین سفارش آن ها از طریق این مرکز قابل انجام بوده و این امکان نیز فراهم شده که برای کلیه شهرها امکان همکاری ایجاد شود.
پیکسل های لباس در صورتی که برای تبلیغات تولید شوند، اغلب در موقعیت های مکانی خاصی همچون ادارات و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد تا پرسنل آن مجموعه به بهترین شکل ممکن مشخص شوند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع پیکسل مگنتی ماه تولد

پیکسل های ماه تولد از انواع دیگر طرح های جذاب برای جشن ها می باشد …

پاسخی بگذارید