ایران پیکسل
خانه / پیکسل مگنتی / خرید انواع پیکسل مگنتی ماه تولد

خرید انواع پیکسل مگنتی ماه تولد

پیکسل های ماه تولد از انواع دیگر طرح های جذاب برای جشن ها می باشد که خرید عمده آن را در طرح های مگنتی به منظور استفاده ساده می توان به انجام رسانید.
پیکسل ها از جمله ابزارهای تزیینی می باشد که از آن به عنوان سنجاق سینه با طرح و عکس های مختلف نیز استفاده می شود و یکی از ایده هایی که به تازگی در خصوص تولید پیکسل ها مطرح شده است، مربوط به ساخت پیکسل های ماه تولد بوده که با نماد ماه های مختلف، امکان تولید آن ها وجود دارد.
علاوه بر پیکسل تولد، این امکان وجود دارد که طرح های تزیینی، تبلیغاتی و … را نیز برروی این پیکسل ها پیاده نمود و این مسئله بستگی بسیاری به زمینه های کاربردی مشتریان خواهد داشت.
طراحی و تولید پیکسل های ماه تولد علاوه بر اینکه بر اساس نماد هر ماه انجام می شود، این امکان را نیز خواهد داشت که بتوان بر اساس طرح و منظره مد نظر و همچنین نام و اسامی که مشتریان سفارش می دهند اقدام به تولید نمود و این موارد به خاص تر شدن پیکسل های سفارشی نیز کمک بسیاری می نماید.

پیکسل ماه تولد

جدیدترین پیکسل ماه تولد

از جدیدترین و شیک ترین پیکسل هایی که تا کنون شاهد عرضه آن به بازار بوده ایم، مربوط به پیکسل های تبلیغاتی بوده که این محصول می تواند در جشن های تولد به منظور یک هدیه یادبود در اختیار مهمانان قرار گیرد و این ایده به نوبه خود می تواند به داشتن یک جشن تولد ایده آل و خاطره انگیز نیز کمک بسیاری نماید.
با معرفی این پیکسل ها مشاهده نموده ایم که درخواست های بسیاری نیز برای خرید عمده آن ها وجود دارد و از همین رو این سایت با عرضه مستقیم خود، امکان خرید از شهرها و موقعیت های خرید مختلف فراهم ساخته است.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش پیکسل سنجاقی تبلیغاتی

پیکسل های سنجاقی با اهداف کاربردی متعددی تولید می شوند که فعالیت های تبلیغاتی از …

پاسخی بگذارید