ایران پیکسل
خانه / پیکسل چوبی / تولید و چاپ پیکسل چوبی کیف
قیمت فروش پیکسل نمدی
قیمت فروش پیکسل نمدی

تولید و چاپ پیکسل چوبی کیف

پیکسل های چوبی برای دیزاین کیف و کفش و همچنین انواع مدل لباس ها قابل تولید می باشند که طرح های سفارشی نیز قابل چاپ برروی آن خواهند بود.
پیکسل های چوبی به صورت پیکسل های سنجاقی قابل تولید می باشند که اندازه های در نظر گرفته شده برای ساخت آن ها بر اساس موقعیت های نصب که می تواند برروی کیف، کفش و یا دیگر موقعیت ها مورد نیاز باشد، انجام می پذیرد و استفاده از چوب در ساخت پیکسل های تزیینی، مزیت های بیشماری را به همراه دارد.
پیکسل های فانتزی چوبی با وزن پایین خود و همچنین ارزان بودن، می توانند این امکان را فراهم آورند که در موقعیت های تزیینی گسترده ای مورد استفاده قرار گیرند و در همین خصوص علاوه بر امکان تزیین کیف، امکان تولید پیکسل های لباس نیز با طرح های جذاب و شیک وجود دارد.

پیکسل سنجاقی

سفارش ساخت پیکسل سنجاقی

پیکسل های ماه تولد به عنوان یکی از طرح های پیشنهادی قابل چاپ برروی پیکسل های چوبی طرح دار می باشد که این نمونه ها علاوه بر تولید سفارشی، در ظرفیت های بالایی در حال تولید هستند تا فروشگاه های خرازی و … بتوان به فروش آن اقدام نمود.
خرید پیکسل های فلزی، چوبی، نمدی با طرح های متنوع می تواند از جمله اموری باشد که برای مشتریان از طریق این سایت امکان پذیر شده است و با توجه به نیاز گسترده بازار به انواع پیکسل های تبلیغاتی و فانتزی، بهترین موقعیت های همکاری فراهم شده است.
پیکسل های نمدی هم به عنوان یکی از طرح های فانتزی دیگر می باشد که در جهت دیزاین کیف و کفش و … می توان از آن ها استفاده نمود و سفارش ساخت پیکسل های تولد و … هم با یک تماس برای کلیه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم کجریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09397673568
آدرس کانال: ir_pixel@
سامانه پیامکی: 50002050526
پست الکترونیکی: Zeinab.kajarian@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیکسل لانچر

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری

خرید اینترنتی پیکسل تبلیغاتی مذهبی ۴۴ میلی متری، خریدی مقرون به صرفه برای تمامی خریداران …

پاسخی بگذارید